W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Zamknij

Warsztaty dla dorosłych

oferta zajęć, warsztaty dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych

Od 2018 r. wprowadzamy do naszej oferty warsztaty dla osób dorosłych w trzech obszarach tematycznych. Są to jednodniowe szkolenia oparte głównie na ćwiczeniach dramowych, na które prowadzimy otwartą rekrutację. Sprawdź z czego możesz skorzystać i wyślij swoje zgłoszenie.

Nazwa szkolenia i krótki opisSzczegółowe informacjeTerminy i miasta
Warsztaty antymobbingowe

Program umożliwia zdobycie wiedzy o zjawisku mobbingu oraz poznanie praktycznych sposobów przeciwdziałania mu z pozycji osoby mogącej doświadczać mobbingu, świadka lub osoby zarządzającej.

Formularz zgłoszeniowy
6.06.2018, Warszawa
Wyjdź poza stereotypy

Program pozwala bliżej przyjrzeć się stereotypom i uprzedzeniom, które jako powszechne zjawisko społeczne, są obecne także w środowisku pracy i wpływają, najczęściej niekorzystnie, zarówno na relacje między pracownikami, jak i na efektywność biznesową zespołów.

Formularz zgłoszeniowy
22.05.2018, Warszawa

18.06.2018, Gdańsk
Komunikacja międzypokoleniowa

Program pozwala osobom uczestniczącym przyjrzeć się wartościom i potrzebom, jakimi mogą kierować się w pracy przedstawiciele różnych pokoleń oraz wypracować strategie/pomysły na usprawnienie komunikacji i efektywności współpracy w zespole międzypokoleniowym.

Formularz zgłoszeniowy
13.06.2018, Warszawa

15.06.2018, Gdańsk