W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Zamknij

Oferta dla biznesu/instytucji/NGO

oferta zajęć, warsztaty dla dorosłych

Oferta dla biznesu/instytucji/NGO

Oferta szyta na miarę potrzeb

Chętnie zorganizujemy i przeprowadzimy szkolenie dla Twojego zespołu. Program szkolenia dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszego klienta. Mogą być to krótkie np. 3 godzinne warsztaty lub nawet kilkudniowe szkolenia (również wyjazdowe). 

Proponowane obszary tematyczne:

 • antydyskryminacja i równe traktowanie
 • komunikacja interpersonalna
 • komunikacja międzypokoleniowa
 • rozwiązywanie konfliktów
 • inteligencja emocjonalna
 • integracja i budowanie zespołu
 • asertywność
 • warsztaty antystresowe
 • warsztaty z metody dramy, Teatru Uciśnionych
   

Członkowie grupy mogą różnić się pod względem preferencji i potrzeb związanych z działaniem w zespole. Jesteśmy różni i to jest ok. Dlatego też staramy się, podczas prowadzonych przez nas warsztatów. łączyć ze sobą różne metody i formy pracy po to aby efektywniej integrować i uczyć ludzi. Tak aby każdy czuł się swobodnie i mógł korzystać ze swojego potencjału.

Szkolimy zarówno stacjonarnie jak i online. W Warszawie i w innych polskich miastach, miasteczkach, wsiach.

Przykładowe oferty szkoleń:

Nazwa szkolenia i krótki opisSzczegółowe informacje
Warsztaty antymobbingowe

Program umożliwia zdobycie wiedzy o zjawisku mobbingu oraz poznanie praktycznych sposobów przeciwdziałania mu z pozycji osoby mogącej doświadczać mobbingu, świadka lub osoby zarządzającej.
Wyjdź poza stereotypy

Program pozwala bliżej przyjrzeć się stereotypom i uprzedzeniom, które jako powszechne zjawisko społeczne, są obecne także w środowisku pracy i wpływają, najczęściej niekorzystnie, zarówno na relacje między pracownikami, jak i na efektywność biznesową zespołów.

Komunikacja międzypokoleniowa

Program pozwala osobom uczestniczącym przyjrzeć się wartościom i potrzebom, jakimi mogą kierować się w pracy przedstawiciele różnych pokoleń oraz wypracować strategie/pomysły na usprawnienie komunikacji i efektywności współpracy w zespole międzypokoleniowym.

Chcesz abyśmy przygotowali spersonalizowaną ofertę dla Twojego zespołu?
Napisz do nas! 

a.busk@stop-klatka.org.pl lub zadzwoń 506 440 764

Zamawiając warsztaty tematyczne przyczyniasz się do realizacji celów statutowych Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA. Cała kwota przychodu ze sprzedaży usług wspiera działania zgodne z misją organizacji oraz realizację projektów społecznych.