W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Zamknij

oferta zajęć, warsztaty dla dorosłych

Zgłoszenie na otwarte warsztaty dla dorosłych

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych jako wymagane. Pozostałe pola formularza są nieobowiązkowe. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Stanowisko

  Zgłaszam się na: (wymagane, zaznacz min. 1)
  Wyjdź poza stereotypy w Warszawie, 22.05.2018Wyjdź poza stereotypy w Gdańsku, 18.06.2018Warsztaty antymobbingowe w Warszawie, 6.06.2018Komunikacja międzypokoleniowa w Warszawie, 13.06.2018Komunikacja międzypokoleniowa w Gdańsku, 15.06.2018

  Dane do faktury (wymagane)

  Na czym Ci zależy podczas szkolenia

  Wyrażam zgodę na:

  przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA, na potrzeby organizacji szkolenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

  otrzymywanie informacji o szkoleniu na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  otrzymywanie informacji o szkoleniu na mój nr telefonu oraz przetwarzanie tego numeru w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Chcę otrzymywać Biuletyn STOP-KLATKI


  oferta zajęć, warsztaty dla dorosłych

  Oferta dla biznesu/instytucji/NGO

  Oferta szyta na miarę potrzeb

  Chętnie zorganizujemy i przeprowadzimy szkolenie dla Twojego zespołu. Program szkolenia dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszego klienta. Mogą być to krótkie np. 3 godzinne warsztaty lub nawet kilkudniowe szkolenia (również wyjazdowe). 

  Proponowane obszary tematyczne:

  • antydyskryminacja i równe traktowanie
  • komunikacja interpersonalna
  • komunikacja międzypokoleniowa
  • rozwiązywanie konfliktów
  • inteligencja emocjonalna
  • integracja i budowanie zespołu
  • asertywność
  • warsztaty antystresowe
  • warsztaty z metody dramy, Teatru Uciśnionych
    

  Członkowie grupy mogą różnić się pod względem preferencji i potrzeb związanych z działaniem w zespole. Jesteśmy różni i to jest ok. Dlatego też staramy się, podczas prowadzonych przez nas warsztatów. łączyć ze sobą różne metody i formy pracy po to aby efektywniej integrować i uczyć ludzi. Tak aby każdy czuł się swobodnie i mógł korzystać ze swojego potencjału.

  Szkolimy zarówno stacjonarnie jak i online. W Warszawie i w innych polskich miastach, miasteczkach, wsiach.

  Przykładowe oferty szkoleń:

  Nazwa szkolenia i krótki opisSzczegółowe informacje
  Warsztaty antymobbingowe

  Program umożliwia zdobycie wiedzy o zjawisku mobbingu oraz poznanie praktycznych sposobów przeciwdziałania mu z pozycji osoby mogącej doświadczać mobbingu, świadka lub osoby zarządzającej.
  Wyjdź poza stereotypy

  Program pozwala bliżej przyjrzeć się stereotypom i uprzedzeniom, które jako powszechne zjawisko społeczne, są obecne także w środowisku pracy i wpływają, najczęściej niekorzystnie, zarówno na relacje między pracownikami, jak i na efektywność biznesową zespołów.

  Komunikacja międzypokoleniowa

  Program pozwala osobom uczestniczącym przyjrzeć się wartościom i potrzebom, jakimi mogą kierować się w pracy przedstawiciele różnych pokoleń oraz wypracować strategie/pomysły na usprawnienie komunikacji i efektywności współpracy w zespole międzypokoleniowym.

  Chcesz abyśmy przygotowali spersonalizowaną ofertę dla Twojego zespołu?
  Napisz do nas! 

  a.busk@stop-klatka.org.pl lub zadzwoń 506 440 764

  Zamawiając warsztaty tematyczne przyczyniasz się do realizacji celów statutowych Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA. Cała kwota przychodu ze sprzedaży usług wspiera działania zgodne z misją organizacji oraz realizację projektów społecznych.