apraszamy na jednodniowy warsztat, podczas którego doświadczysz na sobie konkretnych technik dramowych i coachingowych wykorzystywanych przez nas w projektach z zakresu rozwoju zawodowego oraz zastanowisz się jak wykorzystać je w Twojej pracy
Na warsztacie dowiesz się jak wykorzystać techniki dramowe w rozwijaniu potencjału i doradztwie zawodowym. Dajemy okazję do doświadczenia na sobie jaki potencjał tkwi w dramie do pracy z grupą nad rozwojem świadomości w obszarze budowania drogi zawodowej. Pokazujemy jak wykorzystujemy w naszych projektach dramę aby podnieść świadomość swoich talentów i potrzeb, poczucie pewności siebie, nabyć umiejętność poszukiwania rozwiązań i wytrwałego dążenia do celu.
Co zyskasz biorąc udział w warsztacie:
- poznasz konkretne przykłady zastosowania dramowych metod pracy grupowej m.in. pomniki, karty ról, fotografie, których używamy do pracy w obszarze świadomego podejmowania decyzji i kształtowania postawy sprawczości.
- poznasz ćwiczenia dramowo-coachingowe wspierające budowanie postawy sprawczości i odpowiedzialności za siebie i swoją przyszłość
- poznasz fragmenty scenariuszy realizowanych przez nas w projektach mających na celu wsparcie młodzieży w budowaniu świadomej drogi rozwojowej i zawodowej m.in. „Perspektywy”, „Jak rozkwitać w Warszawie”, „Twórczy czas”, „Obywatel Pro”.
- weźmiesz udział w dyskusji na temat: jak pomagać skutecznie odkrywać potencjał?, jakie są najbardziej skuteczne metody motywowania do podejmowania samodzielnych działań?, dlaczego niektórzy lepiej radzą sobie z trudnościami?, jak budować poczucie odpowiedzialności za swoją przyszłość?
- wymienisz się doświadczeniami z uczestnikami warsztatu i przygotujesz dla siebie „plan działania”.
Adresaci: Warsztat kierowany jest do doradców zawodowych, nauczycieli, studentów zainteresowanych tematem doradztwa i innych osób, które wspierają bądź planują wspierać innych w wyborze drogi zawodowej. Skorzystają z niego również osoby zainteresowane własnym rozwojem zawodowym.
Zachęcamy do przeczytania opinii uczestników poprzednich warsztatów
i referencji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
Prowadzące warsztat:
Informacje organizacyjne:
- Informacji nt. warsztatu udziela Anna Cieśluk
pod numerem telefonu: 502 501 369 lub a.ciesluk@stop-klatka.org.pl - Cena: 160 zł
- Wpłaty: na konto BRE Bank 16 1140 1010 0000 5903 7400 1005
z dopiskiem: WDZ-miesiac-2015 + imię i nazwisko
Warsztat odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia w Warszawie, przy ul. Strzeleckiej 3/12 - Istnieje możliwość realizacji warsztatu na zamówienie
Zgłoszenia: wypełnij formularz