Projekt zakończony – w tej zakładce znajdują się dane pochodzące z okresu jego realizacji.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie realizowanymi projektami
Dramowe Laboratorium Psychospołeczne
Dramowe Laboratorium Psychospołeczne to cykl debat dramowych, tj. krótkich warsztatów prowadzonych metodą dramy połączonych ze spotkaniem ze specjalistą i dyskusją.
Poszczególne sesje „Laboratorium” będą dotyczyć ważnych kwestii społecznych, takich jak uzależnienia, przemoc, dyskryminacja i korupcja. Będziemy się im przyglądać, odgrywać role, które pozwolą nam lepiej zrozumieć istotę tych problemów, będziemy o nich rozmawiać.
Zapraszamy do zapoznania sie tematyką i terminami sesji „Laboratorium”, zapraszamy również na bezpłatne konsultacje dramowe.
Cel
Celem debat dramowych jest zgromadzenie w jednym miejscu osób zainteresowanych daną tematyką oraz otwarcie dialogu społecznego dotyczącego ważnych kwestii społecznych.
Dla kogo
Osoby zainteresowane tematyką danej debaty dramowej i pracą metodą dramy w obszarze interwencji społecznej; powyżej 18-ego roku życia.
Korzyści z udziału
- szansa, by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i wymienić się z nimi opiniami i doświadczeniami;
- poznanie wybranych technik dramowych – możliwość rozwinięcia warsztatu pracy z grupą;
- podniesienie poziomu wiedzy o ważnych kwestiach społecznych;
- materiały edukacyjne;
- bezpłatny podręcznik wydany przez Stowarzyszenie w partnerstwie z British Council pt. „Drama stosowana jako narzędzie społecznej interwencji”
- możliwość zapisania się na konsultacje z wykorzystania technik dramowo-teatralnych w edukacyjnej i profilaktycznej pracy z grupą
Zgłoszenia
Udział w sesjach „Laboratorium” jest BEZPŁATNY.
Wypełnij formularz i zarezerwuj miejsce na debacie dramowej!
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!
Dramowe Laboratorium Psychospołeczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu — Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.