W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Zamknij

Kontakt Polish English
Nieważne, że działanie jest fikcyjne,
ważne, że to działanie.
Drama
to zgoda na wejście do świata innej osoby
W każdym punkcie rozumowania mogą istnieć
rozwiązania alternatywne, które nie przyszły Ci do głowy.
Zmień swoje myśli,
a zmienisz swój świat.
Wszyscy musimy tworzyć teatr po to,
by odkryć kim jesteśmy i moglibyśmy być.
    • O dramie
    • aktualności
    • projekty dofinansowane
    • szkolenia z dramy
    • warsztaty tematyczne
    • stowarzyszenie
    • Harmonogram
      • lubelskie
      • mazowieckie
      • podkarpackie
    • Rekrutacja
      • lubelskie
      • mazowieckie
      • podkarpackie
      • kryteria udziału
      • formularz rekrutacyjny
      • kontrakt uczestnictwa
    • Warsztaty wolontariuszy
      • DAW 2014/2015
        • Lublin
        • Rzeszów
        • Warszawa
      • DAW 2014
      • DAW 2013
      • DAW 2011-2012
      • DAW 2009-2010
    • Zespół
    • Wolontariat długoterminowy
      • Opisy zrealizowanych projektów
      • Dramowe inspiracje: Karty ról
    • Oko na DAW
      • Dramowa Akademia Wolontariacka. To już 9 lat!
      • Rzeszów zmienia się z dramą
      • Żeby działać, trzeba uwierzyć!
      • Ucieczka ze strefy komfortu
    • Wolontariat w liczbach
      • Multimedia
        • Zdjęcia DAW
        • Filmy
    • Opinie o DAW
    • Publikacja „Drama wzmacnia”

Przebieg rekrutacji w województwie lubelskim

Nad przebiegiem procesu rekrutacji w województwie lubelskim czuwać będzie Komisja Rekrutacyjna w składzie: Agnieszka Buśk, Magdalena Zylik – trenerki i tutorki w Dramowej Akademii Wolontariackiej.Poniżej przedstawiamy schemat procesu rekrutacyjnego.

Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do zmiany terminów rekrutacji i szybszego zamknięcia zgłoszeń on-line w przypadku dużej ilości osób chętnych do udziału w projekcie.W razie pytań dotyczących rekrutacji i przebiegu projektu w woj. lubelskim prosimy o kontakt z Magdaleną Zylik, m.zylik@stop-klatka.org.pl tel: 509 202 357

DziałanieKrótki opisTermin
Wysyłanie zgłoszeń on-lineOsoby chętne do udziału w projekcie wypełniają formularz rekrutacyjny.13 listopada – 5 grudnia 2014r.
Spotkanie Komisji Rekrutacyjnej – zaproszenie na warsztat rekrutacyjnySpośród wysłanych zgłoszeń Komisja Rekrutacyjna wybierze 24 osoby, które zaprosi na spotkanie rekrutacyjny. O wynikach rekrutacji osoby zostaną powiadomione e-mailowo w dniu 7.12.2014r. 6 grudnia 2014r.
Spotkanie rekrutacyjneSpotkanie podczas którego uczestnicy i trenerki poznają siebie nawzajem, aby móc świadomie zdecydować o udziale w projekcie. W każdym spotkaniu weźmie udział 6 osób.  10 grudnia2014r
15:00-17:00 lub 17:40-19:40
11 grudnia 2014r.
13:00-15:00 lub 15:40-17:40
Spotkanie Komisji RekrutacyjnejSpośród 24 osób po warsztacie Komisja Rekrutacyjna wybierze 16 uczestników/uczestniczek Akademii oraz stworzy listę rezerwową. 11 grudnia 2014r.
Wyniki rekrutacjiWyniki rekrutacji przesłane zostaną w formie mailowej. 13 grudnia 2014r.

Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA
ul. Bieżuńska 1/36,
03-578 Warszawa
NIP: 521-32-21-928, KRS: 0000141083

Dołącz do naszego newslettera!

Odwiedź nas na Facebooku i Instagramie

Zobacz nasz kanał na YouTube