W celu realizacji usług, strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką dotyczącą cookie. Sam możesz określić warunki przechowywania i dostępu do nich w Twojej przeglądarce. - Zamknij

Kontakt Polish English
Nieważne, że działanie jest fikcyjne,
ważne, że to działanie.
Drama
to zgoda na wejście do świata innej osoby
W każdym punkcie rozumowania mogą istnieć
rozwiązania alternatywne, które nie przyszły Ci do głowy.
Zmień swoje myśli,
a zmienisz swój świat.
Wszyscy musimy tworzyć teatr po to,
by odkryć kim jesteśmy i moglibyśmy być.
    • O dramie
    • aktualności
    • projekty dofinansowane
    • szkolenia z dramy
    • warsztaty tematyczne
    • stowarzyszenie

    Szkolenie on-line „Drama na wirtualnych warsztatach. Praca z rolą”

    Zastanawiałaś/-eś się już jak znane Ci techniki dramowe przenieść do szkoleń i warsztatów on-line? Bo my tak, a nawet poszłyśmy krok dalej i je realizujemy 🙂 A teraz chcemy podzielić się z Tobą tym doświadczeniem.
    Zapraszamy Cię na dwa poniedziałkowe popołudnia. Spotkamy się na plaformie ZOOM i poznasz dwa sposoby na pracę z rolą w środowisku wirtualnym oraz wspólnie podyskutujemy o korzyściach i możliwych ryzykach. Podzielimy się też dotychczasowymi obserwacjami – na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

    Warsztat będzie miał charakter interaktywny. Zachęcamy do udziału w warsztacie z włączonym mikrofonem i kamerą.

    Kiedy?

    3.08.2020 (poniedziałek), godz. 18:00-21:00 – cz. 1

    10.08.2020 (poniedziałek), godz. 18:00-21:00 – cz. 2

    Ilość miejsc na warsztacie: 10

    Warsztat odbędzie się przy zgłoszeniu się min. 6 osób.

    Co zyskasz biorąc udział w warsztacie?

    • poznasz dwa sposoby na karty ról on-line (grupowe i w parach) prowadzone przez doświadczoną superwizorkę dramy
    • dowiesz się na co zwrócić uwagę podczas tworzenia i prowadzenia tego narzędzia on-line
    • uzyskasz zaświadczenie o udziale w warsztacie

    Warsztat poprowadzi Agnieszka Buśk – wiceprezeska Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA, absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej, dyplomowana coach, superwizorka dramy, trenerka w biznesie. Tworzy i realizuje projekty skierowane do seniorów, młodzieży i grup międzypokoleniowych. Z pasją korzysta z gamy technik Teatru Uciśnionych, aby wspierać zmniejszanie nierówności i mikro-nierówności społecznych. W swojej pracy warsztatowej korzysta z dramy od 2006 r. Chętnie łączy dramę z innymi metodami i czerpie inspirację od innych osób

    Karolina Sieńkowska – absolwentka kulturoznawstwa, wiceprezeska Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA, trenerka dramy. W STOP-KLATCE już od 6 lat zajmuje się współtworzeniem i realizacją projektów edukacyjnych dla dzieci, młodziezy i grup miedzypokoleniowych. Najczęściej pracuje w szkołach prowadząc warsztaty z kompetencji społecznych m.in. z edukacji emcjanalnej, rozwiązywania konfliktów, współpracy, komunikacji bez przemocy. Wspiera również uczniów w realizacji mini projektów obywatelskich. Jest współautorka i realizatorką edukacyjnych escape roomów dla dzieci i młodzieży. Facylituje młodzieżowe i międzypokoleniowe grupy Teatru Forum, jokeruje powstałe spektakle.

    Inwestycja: 290 zł (6h)

    Jeżeli przeszkodą w udziale w szkoleniu jest dla Ciebie kwota lub termin – napisz do nas. Wspólnie zastanowimy się nad innym rozwiązaniem: k.sienkowska@stop-klatka.org.pl

    Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

    Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA
    ul. Bieżuńska 1/36,
    03-578 Warszawa
    NIP: 521-32-21-928, KRS: 0000141083

    Dołącz do naszego newslettera!

    Odwiedź nas na Facebooku i Instagramie

    Zobacz nasz kanał na YouTube