Seminarium:Drama w edukacji antydyskryminacyjnej – Rzeszów: 4.02.2016r.

Page14 lutego 2016r. o godzinie 11:00 Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA zaprasza nauczycieli/ki i osoby pracujące z młodzieżą na seminarium regionalne podsumowujące projekt Dramowa Akademia Antydyskryminacyjna.

Festiwal Działań Obywatelskich

Dramowi Obywatele_logo_colorFestiwal Działań Obywatelskich to spotkanie  młodzieży i dorosłych z całej Polski – osób, które aktywnie działają na rzecz swojej społeczności lokalnej. Podczas Festiwalu grupy młodzieży będą prezentować swoim rówieśnikom i dorosłym przeprowadzone działania obywatelskie, dzielić swoimi refleksjami i mówić o rezultatach działań. Dorośli wezmą również udział w cyklu szkoleniowo-tutoringowym prowadzonym przez specjalistów z Polski i z Islandii.

Festiwal odbędzie się w dniach 10-11 lutego 2016r. w Warszawie.

Jest to dwudniowe wydarzenie dla młodzieży i dorosłych, w ramach którego odbędzie się:

  • konferencja prasowa z prezentacją wyników badań na temat wpływu dramy i metod aktywnych na zwiększenie działań obywatelskich w społecznościach lokalnych
  • Przegląd Młodzieżowych Inicjatyw Obywatelskich
  • cykl szkoleniowo-tutoringowy dla dorosłych

Przegląd Inicjatyw Młodzieżowych

12645217_1210524412298511_5336997538766216875_nFestiwal Działań Obywatelskich to spotkanie młodzieży i dorosłych aktywnie działających na rzecz swojej społeczności lokalnej. Młodzież weźmie udział w I dniu Festiwalu – 10 lutego podczas Przeglądu Inicjatyw Młodzieżowych, w którym zaprezentuje swoje działania.

Każdy może wziąć udział! :)

  • Organizowałeś/aś lub współprowadziłeś/aś kiedyś inicjatywę – przyjedź i pozwól, aby inni mogli skorzystać z Twojego doświadczenia!
  • Chciałbyś/abyś zacząć działać, ale nie wiesz od czego zacząć – przyjedź żeby dowiedzieć się jak postawić swoje pierwsze kroki