Seminarium: Drama w edukacji antydyskryminacyjnej

logo DAAZapraszamy nauczycieli/ki i osoby pracujące z młodzieżą na seminaria regionalne podsumowujące projekt Dramowa Akademia Antydyskryminacyjna realizowany w Lublinie i Poznaniu.

Oko na DAW

„Oko na DAW” to cykl rozmów z absolwentami Dramowej Akademii Wolontariackiej i koordynatorkami regionalnymi projektu. Spróbujemy się dowiedzieć kim na co dzień są uczestnicy DAWu, jak udział w projekcie wpłynął na ich rozwój i jakie są ich plany na najbliższe działania. Koordynatorki regionalne opowiedzą nam zaś o tym jak wygląda aktywność obywatelska w regionie w którym mieszkają i pracują  oraz jakie szanse dostrzegają w projekcie i dramie. Zapraszamy do lektury!

Relacja z finału w Długosiodle

Młodzież z Długosiodła zorganizowała w majówkę trzy inicjatywy obywatelskie. 2 maja odbył się “Sportowy Dzień Flagi”, podczas którego mieszkańcy Długosiodła i okolic wzięli udział w turnieju piłki nożnej oraz w maratonie zumby. W turnieju zagrało aż 7 drużyn, które z zaangażowaniem walczyły o zwycięstwo. Podczas maratonu zumby fani tego tańca z uśmiechami na twarzach długie godziny poruszali się w rytm muzyki.